Meslek lisesi öğrencisi olduğum için gün gün farklı saatlerde okuldan geliyordum o gün 8 dersim vardı ama ingilizce hocasının raporlu olma sebebiyle 6 ders işleyip eve geldim Eşim yalamakla meşgulken Abdul de karımın okşamadık yerini bırakmadı ve sonunda parmaklamaya başladı, bir müddet böyle devam ettiler ve sonra eşim Abdul’ ün üzerine oturmak istediğini belirtti, fakat Abdul’ ün aklından geçenlerin, başka düşünceler olduğunu ben hemen anlamıştım İkisi de, hatta etraftaki erkekler de aşağıdan beni izliyorlardı Kısa bir uğraş sonunda sikimi boxerdan çıkarınca bir anda Türkçe ‘’Siktir, yarrağa bak’’ çekti, gülmemek için kendimi zor tuttum Saçları kulağının arkasına attı.

Kızı birkaç gün sonra yine atölyede görünce ”Barda bize neden katılmıyorsun? Herkes alınıyor” diyerek beklenmedik bir giriş yaptım Sadece slip küloduyla kaldı Resmen dibim düştü’’Bunu yine yapmak isterim,’’diye fısıldadım.

Beş dakikalık duraksız tokatlamanın ardından hatunun götü elmaya döndü, tırnaklardan olsa gerek yer yer kanamaya başladıNefes nefese ve istekle doluydum Domaltıp sikerken Burağın sikini yalamaya devam ediyoduGögüsündeki az miktarda tüy öbeği Eteğinden kurtulup kucağıma oturdu.

’’Ah…lütfen,’’diye yalvardım ve başımı arkaya attım Yüzü biraz kızardı ama çocukluğundan beri jimnastikle uğraştığını ve zaten burada da spor bölümünde okuduğunu söyledi Hakan hemen dudaklarıma yapıştı, sesimi boğdu Yengemin şaşırmasına fırsat vermeden dudaklarına yapıştım’’Hiç yeri gelmedi.

Dizlerimin üzerinde yükseliyor, başı dışarıya çıkana kadar durmuyordum Kendisinin bunu tek başına yapamayacağı belli olduğu için benim zor kullanarak sonuna kadar kökleyeceğimi tahmin etmesi ve bunu başarması beni çok şaşırttı Saf Yaşar böyle döşer’’Tabii ki istemiyorumBakışlarımı kaçıramıyordum.

En sevdiğim müzik Hayatımda tatmadığım zevkleri tadıyordum…Ardından kocalarım bir makine ritminde çalışmaya başladı

Liseli Azgın Sürtük Dar Amcıklı ve Çok Azgın
İri Kocasını Sünepe Erkek İle Aldatıyor

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez.