Ama biraz uzağıma gitmişti şimdi Öteki koltuğu da Yunanlılardan biri oturmuş, Turgut ve iki Yunanlı ayakta kalmışlardı” dedim Hem ikimiz içinde daha eğlenceli olmaz mı? Belki de ömrümüzde bir daha yaşayamayacağımız değişik bir fantezi yaşamış oluruz.

Sanki gerçek karısıymışım gibi davranıyordu Kocaman bir yarağım olmasına rağmen oldukça kılsız ve pürüzsüz bir vücudum vardıArtık biraz oturmak istiyordum -“Erkeklere ilgi duymaya başladığımda yaşım henüz 16 idi ve ailemle birlikte Pire’de yaşıyorduk.

Sonra annemin elinden yavaşça bıçak yere düştü Evime çat kapı insanları kabul etmiyordum hatta neredeyse devamlı evimin panjurları sonuna kadar kapalı olur ve ışık yansa bile dışarıdan bakıldığında kimse evde biri olduğunu anlamazdı Yunanlı’nın eli hızla yukarı çıktı ve parmaklarından biri amımı buluverdi Tohumlarını gırtlağımın en dibine fışkırtıyor, ben de büyük bir istek ve iştahla, hepsini yutuyordum Ama bir türlü boşalmıyordu.

Suzan da bende birer tayt ve uyumlu olacak şekilde buluz giymiştik Ona dakikalarca pompa yaptım durdum Sonra balkon kapısındaki hareketi fark ettim Turgut içeri girmişti” diye masasının önündeki koltukları gösterirken heyacanla beni izlediğinin farkındaydım.

Öpüşmeye başladık

Doktor Hastası İle Sikişirken Basıldı
Amatör Çekim Altyazılı Czech Porno izle

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez.