Corap, bel lastigine kadar oldugu gibi seffaf oldugu icin, karim tamamen cirilciplak gibi gorunuyordu Bu yazda Ork**eyi götürüyor Herifin dev yaragini icine aldi Okan arada Buse’nin kalçalarını sıkıp tokatlıyor, Buse’nin saçlarına asılıp sikiyordu onu götdeliğine nezaman baskı yapsam figen teyzemin topukları havaya kalkıyo ve kendini çekmeye çalışıyodu ve bu beni iyice deli ediyordu!!! Artık dayanamıyodum, burnumu iyice boynuna doğru yanaştırdım çünki boşalırken kokusunu içime çekmek istiyodum!!! Anladı boşalacağımı ve kalçalarını sıkıp gevşetiyodu ben ise sikimi öyle bi bastırıyodumki artık götdeliğine gircekmiş gibi oluyodu !!ve figen teyzemin kokusunu içime çeke çeke boşaldım .

O anda da Okan’ın sikini ilk defa gördüğümü fark ettim Vahşi bir atı evcilleştiren kovboy gibi o da anneme nasıl arkadan vermesi gerektiğini öğretiyordu Okan, Selim’in sesten rahatsız olmaması için yatağını Selim’in odasının diğer tarafına koymuştu, direkt oraya gittiler zaten Okan sınıflarındaki bütün güzel kızları ve hatta bir keresinde de İngilizce öğretmenlerini sikmişti Bende üzerimi çıkartmaya başladım.

“ duyduklarıma inanamıyordum içimdeki kuşku gittikçe artmaya başladı yatagin kenarina oturdum Müthiş bir keyifti !!! Ama bir yandanda utanıyor yüzümü yan çeviremiyor önümde tutuyordum bir yandanda neredeyse inlememek için kendimi zor tutuyordum” dedim sakin olmaya çalışarak Merve’nin elinde olmadan gözünden bir yaş süzüldü ve sarıldı Okan’a.

Arabanın teybi sonuna kadar açık son sürat yol alırken bu cana yakın çocuklar benimle sohbet etmeye çalışıyorlardı”Anne ben Ve arkasını kendine doğru çevirerek anneminarkasına geçti Gördüğüm ilk yarak Annemin amındaki Babamın yarağı, ikincisi ise gerdek gecesi kocamın yarağıydı Canser abi, karimin corapli bacaklarini oksuyor, ellerini arkasina dolayip, genis kalcalarini avuclayip, sıkıştırıyordu.

”Buradaki isyerinden bir cok arkadas, esleri ile olan sevismelerini kamerayla kaydedip, sonra beraberce seyrediyorlarmis

Uzun Yarak Seven Milf Çok Azmış
Doktor Hastası İle Sikişirken Basıldı

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez.