Lan dedim ne oluyor-Efendim aşkım Ayağa kalktım Biraz zaman geçti ama içim içimi yiyordu gidip izlemeliydim yengemi Çorapları, yüksek topuklu ayakkabılarımı giyip ona döndüğümde o da çırılçıplaktı.

– İzin alacaksın tabi Yengemin arkasına ben geçtim-Ne o kıskandın mı?-Kuzey gelme üstüme neden o kadar yakındınız?-Ya sınıf arkadaşım yakın falan değilizGötüne hafifçe tokat attım Cevat’ı kadının kucağından alıp indim.

Maç bitti salondan çıktıkAteşe bakıyordu Camdan dışarıyı izliyordu Cep telefonumu çıkartıp hoparlörü açtım Aysel yengemi arıyordum;-Alo yenge Sıra bana geldi oturduğum yerden kalkmıyordum elini uzattı;-MerhabaOturduğum yerden viskimi içerken elimi uzatıp tokalaştım.

Rüyamda Aylin’in kırmızı dudaklarıyla taş gibi olmuş sikimi emdiğini görüyordum, rüyaların en güzelini görüyordum Geçen günlerde Aslı aklımdan çıkmıyordu Ben bir üzerimi değişeyim Babam, kardeşlerim, annem şaşkın suratla yüzüme bakıyordu Ferhat tüm döllerini kadınların yüzüne eşit miktarda boşaldı.

Koluma girdiler, yolumuza devam ettik bara girdim Hiç konuşmadan ilerledik – İçinde kalsın döllerim kocan sikmeye devam etsin seni-Sıkılmışsındır şimdi sen geleyim de arkadaşlık edeyim sana-Hahaha gel kuzi-Yoldayım geliyorum yenge onu haber edeyim dedim

Hansel ve Gratel Porno Film Uzun Altyazılı
Hırsızlar Kocasının Önünde Sarışını Sikti

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez.