Daha fazla dayanamayıp :” Sikin beni'” diye bağırdım Ben de gülümsedim Kalbim küt küt atyordu Siki İçimde kayıyordu resmen Zevkten inliyorduk masturbasyon yapmayı bıraktım.

Tuncay’ın durumdan haberi olmayacaktı Normalde de böyle giyindiğim için pek sıkıntı yoktu O gece yaşadıklarım sürekli gözlerimin önünden geçtiği için adamakıllı uyuduğumu söyleyemem Oturup birşeyler yedik mutabakat kontrolü bitti.

Son bardak visk**en sonra iyice fenalaştım tuvalete gitmek için koridora çıktım ama bir sağa bir sola yalpalıyor , duvarlara çarpıyordum Lale’nin amını Murat’ın dudaklarından göremiyordum Sende benimkileri dokunmak istermisin deyip bodysini yukarıya doğru kaldırdıEşim beni yönlendirip bu sefer doggystyle pozisyonu aldık Onun 3 gün demesine karşı çıkamazdım.

Bilgisayarı sağa attım ve kalçamı öbür tarafa vurdum Bende bırakmadım elbette dedim sakince” “Aaahhh sen küçük ama senin alet büyük” diye söylene söylene ve kalçalarını değirmen taşı gibi döndüre döndüre beni bir daha patlatırken kendiside titreye titreye sularını benim aletin üzerine boşalttı ben de canı sıkılsın istemiyordum zaten.

Evet, Sinan arkama gelip bana sarılmıştı O da kaçarak evlenmiş Ender ve Ayhan sevgililerini uyutup odada bırakmış olmalıydılar diğerini tanımıyordum ellerini vücudumda gezdiriyorlar her yerimi yalıyorlar beni daha da azdırıyorlardı Ağzına boşalmama izin vermezdi büyük ihtimalle Lale ama yine de ona sormak istedim Bir yandan dudaklarını emiyor bir yandan da elimi eteğinin altından külotuna doğru götürerek amcığını külotun üzerinden okşuyordum.

Yunanımız böyle görcekti Elektrik çarpmışa dönmüştüm Bu benim göğüslerimi sıkmaya başladı Sevinsem mi üzülsem mi karar veremedim Benim orda olduğumun farkında bile değillerdi

Sarışın Sürtük Ormanda Sikişiyor
Hansel ve Gratel Porno Film Uzun Altyazılı

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez.