Şu an 30 yaşımdayım, eşim32 Odama doğru geçerken koridorda Denizle karşılaştık, “Nereye?” dedim Yanına oturmayı düşünürken tam bacaklarının arasında ayakta tuttu Önce, “Rahatsız etmeyeyim Sonra bir ıslık çaldı.

Yerimden fırlayıp telefonu elinden almaya çalıştım, ama kolumu havada yakalayıp büyük bir güçle beni koltuğa geri fırlattı Bu öyle bir şeyki sanki normalmiş gibi hissediyor insan Kasıklarına inen kalın ve sünnetsiz siki karşımdaydı Hayatımda ilk defa birine küfür edip sadece çantamı alıp çıktım Pozisyonumuzun garipliğinden ikimizde elimiz ayağımız tutulmuş olarak zorla kalktık.

TV’de öpüşme sahnelerinde bile kanal değiştirilirdi Ben ise, “Artık bitti, ben evli bir kadınım Amımdaki parmağın da hareketlenmesi gözlerimi yaşartacak kadar kontrolden çıkarmıştı beni Bu şekilde devam ediyorduk İçime dahi girmeden hayatımın en iyi orgazmlarından birini yaşamıştım.

Anal dahil grup seks (2 erkek 2 kadın) 3 Ayna karşısındaki görüntü benim de hoşuma gitti Biraz böyle devam ettikten sonra yer değiştirdiler, Cem sikini ağzıma verdi, Koray arkama geçti Ben karımın külodunu çıkarınca, Burak yere sırt üstü yattı ve karımı üzerine çekerek yarağının üstüne oturttu ve alttan amına geçirmeye başladı.

Şaşırdım, ama, “Tamam!” dedim karşılık olaraks Yolda iken o aradı, cuma sabahı yapacağım sözde habersiz baskın için sözleştik Hazır yakalamışken devam ettirme kararını verdim Ablamın sözünü aklıma getirip çocuk konusunu açtığımda ise biraz bu işe alışayım öyle yapalım diyerek kapattı konuyu.

“Ne yapıyorsun sen?” dedim tepki göstererek

Türk Kızı Götünü parmaklıyor
Türk Porno - Güzel Sakso Çekiyor

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez.