Cemal beyin her kökleyişinde çığlık atıyordum Bu duyguları aklımdan çıkarmam lazım Ama ben sokmaya devam ediyordum Sedat’ın evinden çıkmış merdivenlerden aşağı iniyordum Özge başını ileri geri oynatarak yarağımı emdikçe boşalmaya yaklaşmıştım.

Beynimde şimşekler çakıyordu sanki Özge her şeyi anlamıştı Götünün içindeki yarağım salatalığı hissediyordu -Alp üstüne bir şeyler giy götün donacak.

Buzdolabı açtım Kasıkları da yine öyle bir miktar kıllıydı Ahmet amca bize ortalığı gezdirdi O ara da Erhan hoca evimi inceliyordu “Evet, bak bu anlatacağım şey çok acı gelecek.

Sıcak suyu açtım, karımın üzerindekileri tek tek çıkartmaya başladım Beli tutulmuş gibiydi ve, “Aay, ahh!” diyerek belini tutuyordu Dudakları memelerimin uçlarındaydı Dediğim gibi yapınca bu pozisyonda daha kolayca amına girip çıkmaya başladım Parmaklarım amının üzerinde, kasıklarında dolaştıkça saçlarımı çekiyordu.

Yok gık pık etsemde aaa dedi erkekler sana bakıyor bak kaptıracağız seni diye espri yaptı Bende kendimi kastığımdan ve direndiğimden tam olarak sokamıyordu Hep aklıma Ahmet amcanın yaptıkları geliyordu Bu gece köpek gibi ders çalışmam lazım!” dedim Cemal bey ise çok rahat bir şekilde bişey yok.

O gün çok mutlu olmuştum Saçlarımı açtım Ona güzel bir mayo aldık

 

Türk Kızı Uzun Saçlı Ve Seks İstiyor
Türk Escort İle Evde Seks Keyfi

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez.