Saatlerdir sikiyorlar beni, doymadılar beni sikmeye Hemen soktum ağzıma kucağına eğilip Bacaklarımın arasına girdiğinde hemen araladım Özlem ise Nihan’ın klitorisiyle oynayarak iyice rahatlatmaya çalışıyordu Nihan’ı.

Karısı eve dönmüştü, konuşmuşlardı üstelik “Özkan ben artık sana dokunamam, hayır seni asla affetmeyeceğim yol yakınken boşanalım” demişti ama kabul etmemişti bunu! Nasılsa affederdi, beklemeye başladı, karısı sürekli bunu dillendiriyor yaşlarının genç olduğunu söylüyor, kendisini affetmeyeceğini söylüyordu yetmezmiş gibi yatakları da ayırmışlardı hatta onun yanında soyunup giyinmiyordu bile bir keresinde dokunmak istemişti karısına, onun o minyon halini seviyordu 1Elbiseyi denemek için kabine girdim.

Çocuklar hemen bir loca ayarladı Banyonun kapısı klozetin tam karşısında kalıyordusabret Şimdi ritmik ve yavaş hareketler ile gidip geliyordu ufak ufak girip çıkmalar sanki karısının bekaretini bozuyordu hayvan herif giderek huzunu artırıyordu o iri elleri minik karısının belinden götünü tutup kendine çarpmak için hazırlıyordu öyle de oldu Yavaş yavaş çekip sertçe köklüyor ve göğüslerimi sıkıyordu

 

Tüerk Porna Saksocu Komşu İyi Yalıyor
Türk Porna Uzun Konulu Seks Filmi Yeşilçam

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez.