Ama yuttuğum spermler sebebi ile boğazım iyicene kurumuştuBaşıma neler gelecegini az çok tahmin edebiliyordum,ama kurtulmak içinde düşünüyordumZor güç ayağa kalktım ve kapıda duran musluğu açtım ve hortumu bacaklarımın arasına tuttumAhmet; -“Tamam bu güreşi Feyza kazandı” deyince gözlerimi açtım” dedi.

Ayağa kalkarak bizde onu takip ettik mecburen” dediCemil beni Barutla kulübenin arkasında bıraktığında vücudumu hissedemez halde yerimden kalkamıyor ama bir yandanda Barut denen kangal köpeğinden çok korkuyordum” dedi… Biz böyle konuşa konuşa saat 10:25 gibi Eda ve Selin ablalarımın olduğu dağ evine giden yoldaki son dönemeci geçmiştikAma bu saatten sonrası artık Ecem için olacak her şey.

Bak, ben sana her turlu zevki tattiririmEmre götüme,Cemil amıma,Ahmette ağzıma sokunca yaraklarını acılarım ve zevkim birbirine karışmış kudurmuş bir halde çırpınıyor,feryat ediyor kaçmaya çalışıyordum Eger oram sulanmazsa, seks esnasinda cok canim acir diye dusundum ve ona durumu boyle anlattimHatta bayılma numarası yaptım ama hayvan orada bile devam etti.

-“Ne oldu niye bağırıyorsun”diye sordu banaBen düşünmeye başladım böyle bir şey olurmu amımdan sokacağı siki götümden çıkarırmıydıBir eli ile belimden sarıldı diğer eli ile de kafamı bacaklarının arasına doğru itiyordu Ya bırak anlattırma şimdi bana dedi.

Ama prezervatif bitti, bende prezervatif kullanmadan yapmam dedim,parmağımını göt deliğine soktum, Ama farklı boyuta taşıbiliriz dedim,- Çok acıtır, acımasını istemiyorumSemiha tamamen ağzına doldurmuştu Cemilin yarrağını” “Yarım saat önce Sıtkıya bağıra bağıra götümü siktirmiştimAyağa kalkıp Edayı öptükten sonra; -“Durun ben size soğuk bir şey getireyimBu fikir Emreden çıkmıştı.

Aletimin üstü bembeyazdı gerçektenden çok fazla boşalmıştıBiz daha öncede söylediğim gibi tüm kızlar çırılçıplak anadan üryan bir vaziyetteydikBu kokuyu nerde olsa tanırım O yasinda iki kere ust uste bana misin demedi” diye kocama anlatiyordum

Türk Sikiş Komşusunun Karısını Koltukta Sikiyor
Tüerk Porna - Komşu Karısına Çakıyor

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez.