” dedi Gelinim, kaynanam ve karım uyuyorlardı 1 Ucunu soktum.

Şeklen de olsa görüşüp görüşmediğini sordum Ayakta gelinimi soymaya başladım-Vay amını sikeyim hakikatten kalkık değil gibi gözüküyor lan ama ben yine de inanamıyorum amına koyayım kesin bir piçlik var bunda biriniz ellesin olum inanmadım ben Yıllar önce bana sahip olan, eski sevgilim Murat karşımdaydı.

Normal mi gibisinde bakıyordu bana Sikini dilime tokat gibi vururken sikinin ucundan sızan dölleri dilimi tatlandırıyordu Demek ki adam Alman’di Beni tamamen domalttı ve götüme eğildi.

Bacanak da benden bir ricada bulundu, kendisini uçağa bindirince, hanımını ve arabasını alıp Türkiyeye götürmemi istedi ve “Ben iyileşince uçakla Türkiyeye gelirimDaha ben itiraz bile etmeden Tuna elini atmıştı bile Ardından birer keyif sigarası içtikten sonra oradan ayrılıp kendi dairemize geçtimIZINTatilimiz bitip, Izmir’e dondukten bir kac gun sonra, kocam, calistigi firmadan bir haftaligina izin alarak geldi 2.

Fakat birden sikimin tamamını kökleyince, karım, “Ahhh, dur, yapma! Hayvan herif!” diye bağırmaya başladı Artik zamani gelmisti ve beni ters cevirip kafami yastiga gomdu ve iyice gotumu ortaya cikartti ve ben bu pozisyonu cok seviyorum Yala aşkım dedi Yavaş hareketlerle gidip geliyorduO zamanlarda boyum dördünden de uzundu ve bu bana her anlamda özgüven sağlıyordu aynı zamanda avantajdı da bu kimse kolay kolay diklenemezdi.

Biraz zor oluyordu, ama sesimi çıkarmadım Yuru kizim, gidip masajimizi yaptiralim Baldız dizlerini yukarı kaldırdı, beni direk girecek sandı, ama ben göğüslerini yalaya yalaya göbeğine doğru indim

Türk Sarışın Mükemmel Sakso Çekiyor Editör Seçimi Porno
Türk Swinger İki Erkek İle Sikişiyor

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez.