Biraz karanlık ama artistik resimlerdi Bahçede olduğu gibi güle oynaşa yere uzattım yastıklar sağa sola gitmişti ikimiz uzunca minderin üstünde sevişiyorduk.

Eşim alışverişten döndüğünde kanepede pişmiş kelle gibi sırıtan beni buldu Vücudumun tamamını düzenli olarak alırım ve özellikle kalçalarım ve deliğim başta olmak üzere tüm bölgelerimin pürüssüz olmasına dikkat ederimamaO an bir inleme koyverdiğini hatırlıyorum.

Cem bacaklarımın arasına diz çöktü ve amımı daha yakından icelemek için iki elini de kullanmaya başladı 45 dakika sonra Cem geldi 185 cm boyunda 75 kg ağırlığındayım Cem bozulmuştu, durdu Canan omzunu kapıya dayadı, kollarını göğsünün altında kavuşturdu, serbest memeleri iyice yukarı kalktı, meme uçları hariç göğsü olduğu gibi açıktaydı.

bu sefer bende kendisine eşlik ederekağlamaya başladım…kayınbabamın,kızım annen seni çok seviyordu bir daha bu nazlı gelinini sevemiyecek diyerek ağlamamı daha çok körüklüyordu…bir süre sonra bir elini başımın altına koyarak diğer eliylede gözyaşlarımı silerken sol elini biraz daha cıplak omuzuma doğru indirerek benigöğsünün üzerine cevirdi“Erkeğimmm benim, seni çok seviyorum eniştemm!” diyordum sürekli…“Ben de seni çok seviyorum canım baldızım!” diyerek boynumu öptü ve duşa girdi Doğruldu, baş parmağını götüne soktu, diğer eliyle bir iki tokat salladı Canan’ın beyaz götüne Rutin sevismelerimizde cok istememe ragmen genellikle yapmaktan kacındıgı oral seks sürprizi beni oldugumdan daha coskulu hale sokmustukayınbabam,52 yaşında uzun boylu sağlıklı iri yarı bir adam.

Cem birden, “Görümceni bana ayarlasana!” deyince çok şaşırdım, “Çüş artık! Kızkardeşimle sana yetmiyormuyuz?” dedim Boynumu, boğazımı, kulaklarımı deli gibi öpüyor, yalıyordu Ben de bu durumdan istifade etmeye karar verdimSadece bir şort vardı üzerinde… Az kıllı geniş göğsü yavaşça inip kalkıyordu nefes alış verişinde… Aralık dudaklarına, sert hatlı yakışıklı yüzüne, uzun kirpiklerine baktım.

Necla ablayı da instagramdan ekledim ikisi de yorgun bir sekilde farkli koltuklara uzandilar

İnci Küpeli Kız Pornosu Sikiş Altyazılı İzle

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez.