Paylaş Bro! Nasıl Sikilir Görsünler ;)

Ben inlemelerimi artırarak, “Hadi sik beni erkeğim, daha derine, hepsini kökle!” diye seslenmeye başladım, zevkten kendimden geçmiştim Çorabımın kaygan dokusu sikini okşarken müthiş zevk alıyordu sanırım, biraz ayaklarımın ırzına geçti gidip gelerek… Ayağımın birini alıp kaldırdı, ağzına götürdü Daha kalabalık otobüslere binebileceğimiz bir güzergahta indik Adamın hiçbir şey umurunda değildi, beni sikerken aldığı zevke bakıyordu sadece Ama içimdeki sikilme isteği rahat bırakmıyordu beni.

Yüzümdeki dölleri bile yıkamaya kalkmadan pelte gibi yatağa yığıldım kaldım bіr аndа sіkіnі аmımdаn çıkarıp, diz çöktü, götümü öpmeye, öpmeye vе parmaklamaya başlamıştı Abuzer var gücüyle pompalıyordu annemin götüne İçime tanga külot ve ince bir sutyen hazırladım Anneme, “Domal bakalım!” deyince, annem başını kaldırıp baktı, ağlaması kesilmişti ama yanakları ıslaktı.

Günlerin beklentisi, stresiyle dolan kocam boşalmaya başladı hırlayarak… Onun inlemeleri, içimde gidip gelmesi beni de etkiledi, ben de boynuna sarılıp orgazm olmaya başladım “Zaten güzele ne yakışmaz? Harika olmuşsun“Ve erkek kuş da onu yalar” deyip bacaklarının arasına gelecek şekilde ben de yüzüstü yattım Boşalırken bile annemin ağzına sokup çıkartmaya devam etti yarağını Gözünü kapatıp adamın suratına bakmamak dururken annemin böyle yapması karşısında öfkeden kudurdum.

Ben de, “Merak etme, kiraya ve mutfak masraflarına ortak olurum, yemek falan da yaparım Hiç ikiletmeden girdi içeri Bu durum beni biraz rahatlamıştı Hiçbir şey düşünemiyordum, utancımdan kıpkırmızı kesilmiştim.

Arkasından pırıl pırıl bir yüzle neşeli bir ses odaya girmeden kapıdan bana sesleniyordu Artık daha hızlıca ama kırmadan bir tempo tuturmuştum Kendine geldiğinde ayağa kalktı Şimdi annem dört adamın ortasında çaresiz kalmıştı.

Yanıma uzandı, bu sefer ben ayağa kalktım Üstelik beni bakkalı açmaya ikna eden, Abuzer’den Dolarla borç almama sebep olan da oydu İstiyor… Salak diye kızdım kendime… İstiyorsun işte… Kocan becersin diye ölüyorsun Hayalime hiç bu kadar yakın olmamıştım

Gizlice Üvey Kardeşini Sikiyor - Altyazı Porna İzle
Komşunun Karısı İle Aşne Fişne - Altyazılı Porno

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez.